Kontakta oss

Ta gärna kontakt med oss om du har någon fråga om stiftelsens olika projekt eller vill anlita oss för något uppdrag!

OBS! Om du vill ha kontakt angående djur eller 4H-verksamheten på Färsna gård - hittar du kontaktuppgifter här: https://www.4h.se/farsna/kontakta-oss-2/

 

Post- och besöksadress:

Norrtälje Naturcentrum
Färsna gård 1
761 54 NORRTÄLJE

 

Norrtälje Naturcentrum:

Lotta Andersson, verksamhetsledare, naturskolepedagog,
0176-184 02,    073-803 77 32
lotta@norrtaljenaturcentrum.se

Anna Westerlund, projektledare, naturskolepedagog,
0176-184 02, 073-075 36 27
anna@norrtaljenaturcentrum.se

Susanne Jansson, projektledare, naturskolepedagog,
0176-184 02, 076-089 44 44
susanne@norrtaljenaturcentrum.se

Tobias Nilsson, projektledare naturvård, 070-999 63 25
tobias@norrtaljenaturcentrum

Jens Reutercrona, controller,         0176-18402            jens@norrtaljenaturcentrum.se

Johannes Sandberg, åtgärdssamordnare pilotområde Åkerströmmen  0760-409777     johannes@norrtaljenaturcentrum.se

Christoffer Hallbäck, projektanställd
073-805 36 28 christoffer@norrtaljenaturcentrum.se

Kontor: 0176-184 02, norrtalje@norrtaljenaturcentrum.se

 

 

IMG_1205

Hitta hit!

Norrtälje Naturcentrum återfinns i Norrtälje stad. Vi har vårt kontor på Färsna gård som ligger 2 km norr om busstationen. Ni når oss bra till fots  eller med cykel från tätort. Åk buss eller parkera din bil på parkeringen innan gården.

Åk buss till oss nr 651

Hitta hit!